O nas

Obrazek "RenKa" jest licencjonowanym biurem rachunkowym stworzonym z myślą o podmiotach z sektora MSP. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie podatków, rachunkowości, obsługi kadrowo-płacowej. U nas otrzymasz wsparcie dla optymalizacji podatkowej, w otrzymaniu i rozliczaniu dotacji z UE i Urzędu Pracy. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami naszego biura są spółki z o. o., cywilne oraz jawne, stowarzyszenia, fundacje, gospodarstwa rolne, jednoosobowe działalności gospodarcze. Zapraszamy do współpracy obcokrajowców prowadzących własne firmy w naszym kraju.

Stale współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. z zakresu prawa, BHP, ubezpieczeń czy systemów informatycznych.

Polityką firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów oraz ponoszeniu odpowiedzialności za sprawy Klienta.


Nasze atuty to:

  • wysoka jakość świadczonych usług księgowych
  • dostosowanie zakresu oferowanych usług do indywidualnych potrzeb klienta
  • bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej i handlowej naszych klientów
  • rzetelność i wysoka kultura biznesu
  • gwarancja 100% bezpieczeństwa baz danych
  • ugruntowana pozycja na rynku usług księgowych
  • umiejętność kreowania strategii księgowo-podatkowej klienta
  • stawiamy na szybkość, dokładność i sumienność


Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie - działamy na rynku od 2001 roku, kompleksowość oferowanych usług, indywidualne podejście do Klienta, kadra o wysokich kwalifikacjach.

Świadczone przez nas usługi księgowe realizujemy na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego nr 20686/00 wydanego przez Ministra Finansów. Za zrealizowaną usługę ponosimy pełną odpowiedzialność, czego świadectwem jest posiadanie polisy ubezpieczeniowej odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

Jesteśmy zawsze gotowi wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Na życzenie Klienta załatwimy za niego wszelkie sprawy w ZUS, Urzędzie Skarbowym i innych instytucjach

Wszelkich informacji udzielamy drogą telefoniczną, mailową lub podczas bezpośredniego spotkania.Korzyści płynące ze współpracy z Biurem RenKaR zetelne informacje dostarczane przedsiębiorcom, niezbędne do optymalizowania wyników prowadzonej działalności gospodarczej

E lastyczność – wykonujemy tylko potrzebne Państwu usługi, które są dostosowane do Państwa rodzaju działalności

N ie musicie już Państwo utrzymywać na stałe pracowników o wysokich kompetencjach- redukcja kosztów

K oncentracja na podstawowych celach firmy – możecie się Państwo skoncentrować na prowadzeniu własnego biznesu, finanse i księgowość pozostawiając w „dobrych rękach”

A mbicja. Po prostu chcemy być najlepsi.