Oferta

Produkty leasingowe

  • Jest nam miło poinformować, że nasze biuro rozszerzyło ofertę działalności o PRODUKTY LEASINGOWE. W praktyce oznacza to, że mamy możliwość obsługiwania wszystkich Państwa potrzeb w tym zakresie, dzięki współpracy z największymi FIRMAMI LEASINGOWYMI działającymi na terenie RP. Zakres oferty wyczerpuje wszelkie potrzeby PRZEDSIĘBIORCY w obszarze leasingowania, zarówno środków transportu, maszyn, urządzeń, sprzętu medycznego, jak i linii technologicznych. Mamy nadzieję, że dotychczasowa owocna współpraca będzie dla Państwa gwarantem wysokiej jakości oferty w zakresie LEASINGU.
  • PROSTO I SZYBKO Decyzja w 24h. Okres leasingu nawet do 7 lat. 0% wkładu własnego.
  • MINIMUM FORMALNOŚCI Bez dokumentów finansowych. Bez zaświadczeń z ZUS i US.
  • ZALETY DLA PRZEDSIĘBIORCY Tani i bezpieczny sposób finansowania Państwa działalności Łatwy dostęp do środków transportu i nowoczesnego sprzętu: maszyn, urządzeń, linii technologicznych. Nie angażujecie Państwo środków kapitałowych Waszej Firmy Niższe podatki Waszej Firmy- rata leasingowa zmniejsza podstawę opodatkowania
  • BEZ DOKUMENTÓW FINANSOWYCH MOŻEMY LEASINGOWAĆ: Samochody osobowe i ciężarowe do 500.000,00 zł netto Motocykle do 100.000,00 zł netto Samochody ciężarowe nowe do 400.000,00 zł netto Samochody ciężarowe używane do 150.000,00 zł netto Maszyny rolnicze i leśne do 200.000,00 zł netto Sprzęt medyczny do 300.000,00 zł netto Pozostałe maszyny, urządzenia i linie produkcyjne do 100.000,00 zł netto.