AktualnościNowa ulga podatkowa w 2019.

2019-01-27

Od 1 stycznia 2019 r. można odliczyć nawet 53 tys. zł w ramach nowej ulgi na termomodernizację domu. Ulga ta polega na odliczeniu od dochodu (przychodu) wydatków poniesionych na termomodernizację jednorodzinnego budynku mieszkalnego, stanowiącego własność lub współwłasność podatnika.

» czytaj więcej


Wystartowała kolejna edycja Funduszu Inicjatyw Obywatelskich- FIO 2019

2019-01-02

Termin składania ofert upływa 21 stycznia 2019r. o godz. 16.15. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące działalność pożytku publicznego na projekty realizowane od 1 stycznia 2019 r. do 30 listopada 2020 r.

» czytaj więcej

Strona główna

Dlaczego firma RenKa? Bo cenimy czas swoich Klientów. Bo zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Mamy pozytywne opinie oraz referencje współpracujących z nami firm, instytucji, organizacji a także pozytywne wyniki przeprowadzonych kontroli przez właściwe organy, gdzie występowaliśmy w imieniu naszych Klientów.

Nasze biuro jest nowocześnie i profesjonalnie wyposażone. Pracujemy na sprzęcie komputerowym najnowszej generacji, korzystamy z profesjonalnego, sprawdzonego, licencjonowanego oprogramowania. Dbamy o rzetelne systemy zabezpieczeń danych Klienta. Nasza kadra na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, kształcąc się na studiach podyplomowych oraz uczestnicząc w różnego typu kursach i szkoleniach. Jesteśmy bardzo elastyczni- łatwo dostosowujemy się do potrzeb Klienta- wypełniamy wnioski kredytowe, wnioski do PUP o dotacje i refundacje, itp. Wiele spraw z Klientem załatwiamy on line, co pozwala Klientowi zaoszczędzić cenny czas.

W swojej pracy kierujemy się głównie korzyściami Klientów. Równie ważna jest dla nas rzetelność i kultura biznesu, a jako sprawę priorytetową traktujemy całkowitą poufność przekazywanych nam informacji. Pracując dla Klientów chcemy maksymalnie wykorzystywać nasze umiejętności oraz siłę naszego zespołu. Dlatego też lubimy wyzwania i nie unikamy rozwiązywania najtrudniejszych problemów naszych Klientów.


Centrum Usług dla Biznesu