Strona Główna

Aktualności2 maja 2022

2022-04-29

Dnia 2 maja 2022 (poniedziałek) nasza kancelaria jest nieczynna. Życzymy wszystkim udanej majówki.

» czytaj więcej


Kancelaria nieczynna w dniu 29.10.2021

2021-10-28

Informujemy, że w piątek 29 października 2021 kancelaria jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

» czytaj więcej

Dlaczego firma RenKa? Bo cenimy czas swoich Klientów. Bo zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo danych.

Mamy pozytywne opinie oraz referencje współpracujących z nami firm, instytucji, organizacji a także pozytywne wyniki przeprowadzonych kontroli przez właściwe organy, gdzie występowaliśmy w imieniu naszych Klientów.

Nasze biuro jest nowocześnie i profesjonalnie wyposażone. Pracujemy na sprzęcie komputerowym najnowszej generacji, korzystamy z profesjonalnego, sprawdzonego, licencjonowanego oprogramowania. Dbamy o rzetelne systemy zabezpieczeń danych Klienta. Nasza kadra na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, kształcąc się na studiach podyplomowych oraz uczestnicząc w różnego typu kursach i szkoleniach. Jesteśmy bardzo elastyczni- łatwo dostosowujemy się do potrzeb Klienta- wypełniamy wnioski kredytowe, wnioski do PUP o dotacje i refundacje, itp. Wiele spraw z Klientem załatwiamy on line, co pozwala Klientowi zaoszczędzić cenny czas.

W swojej pracy kierujemy się głównie korzyściami Klientów. Równie ważna jest dla nas rzetelność i kultura biznesu, a jako sprawę priorytetową traktujemy całkowitą poufność przekazywanych nam informacji. Pracując dla Klientów chcemy maksymalnie wykorzystywać nasze umiejętności oraz siłę naszego zespołu. Dlatego też lubimy wyzwania i nie unikamy rozwiązywania najtrudniejszych problemów naszych Klientów.


Centrum Usług dla Biznesu